fbpx

Zabiegi na twarz

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Olejek arganowy ma silne właściwości pielęgnacyjne. Jest bogaty w witaminę E, dzięki czemu przeciwdziała procesom starzenia się skóry. Nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagają regeneracje naskórka, ponieważ uzupełniają niedobory składników tłuszczowych. Masaż tego typu może być stosowany pomocniczo w leczeniu blizn pooperacyjnych i rozstępów, ponadto regularnie stosowany olejek arganowy chroni skórę przed silnym działaniem słońca.
Cena: 80 zł
Kompleksowy zabieg na twarz

Kompleksowy zabieg pielęgnacyjny na twarz z zastosowaniem kosmetyków na bazie naturalnych składników. Zabiegi dostosowane do danej cery, pomagające w różnych stanach skóry. Skóra twarzy najbardziej narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dzięki odpowiednim zabiegom poprawimy kondycje skóry, oczyścimy, ujędrnimy i przygotujemy do walki z zanieczyszczeniami krążącymi wokół nas.
Cena: 129 zł
Peeling kawitacyjny + Sonoforeza

Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają eksplozjom, wytwarzając mikro energię, która usuwa martwe już korneocyty. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. System pozwala na głęboką pielęgnację skóry i jej regenerację, bez efektów ubocznych. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu sonoforezy w głąb skóry zostają wtłoczone cenne substancje odżywcze zawarte w wybranych ampułkach.
Czas ok. 45 min
Cena: od 80 zł
Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia. Zabieg ten nie tylko wygładza skórę, ale i spłyca drobne zmarszczki usuwa blizny potrądzikowe, zwiększa elastyczność skóry usuwa wszelkie zaskórniki, zmniejsza łojotok i przebarwienia na skórze, w tym zarówno plamy starcze, jak i przebarwienia po słoneczne.
Czas 60 - 75 min.
Cena: od 100 zł
Oxybrazja

Oxybrazja zwana też mikrodermabrazją wodno-tlenową to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg polegający na użyciu silnego strumienia soli fizjologicznej i tlenu, który zapewnia oczyszczenie skóry twarzy z zaskórników i zrogowaciałych komórek. Jednocześnie nawilża i wpływa na dotlenienie skóry, co daje efekt rewitalizacji i głębokiego odżywienia cery. Ze względu na bezdotykową metodę przeprowadzania oxybrazji, polecana jest również do cer wrażliwych, naczyniowych i trądzikowych.
Czas 60 min.
Cena: od 130 zł
Infuzja tlenowa

Innowacyjna i bezinwazyjna metoda odmłodzenia skóry, która polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dostarczony tlen zwiększa przenikanie związków czynnych do skóry, co nasila działanie przeciwstarzeniowe podawanych preparatów. Dodatkowo tlen odżywia komórki, przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa napięcie skóry. Skóra od razu po zabiegu odzyskuje młodzieńczy blask i wygląd. Cera wygląda promiennie, naturalnie i zdrowo. Ze względu na bezdotykową metodę przeprowadzenia zabieg polecany jest również dla cer problematycznych.
Czas 60 min.
Cena: od 180 zł
Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg pozwala na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry za pomocą automatycznego jej nakłuwania przy pomocy pulsujących igieł. Metoda mezoterapii mikroigłowej stymuluje syntezę kolagenu oraz elastyny. Dzięki pobudzeniu naturalnych procesów regeneracyjnych skóra będzie bardziej napięta, jędrna i lepiej odżywiona, a zmarszczki ulegną redukcji. Zabieg mezoterapii mikroigłowej dedykowany szczególnie skórom wiotkim, cienkim, ze zmarszczkami, bliznami, objawami fotostarzenia, opadającymi powiekami i kącikami ust. Stosowana również na ciało w przypadku cellulitu i rozstępów.
Czas 60 min.
Cena: od 250 zł
Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to metoda ułatwiająca przenikanie substancji aktywnych poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych. Pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty poprawy stanu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom inwazyjnym. W zależności od zastosowanych ampułek i zawartych w nich substancji aktywnych mezoterapia wpływa na odmłodzenie, spłycenie zmarszczek i lifting skóry, redukcję przebarwień i poprawę kolorytu, ujędrnienie, nawilżenie, regenerację skóry.
Czas ok. 60 min.
Cena: od 140 zł
Fala radiowa (RF) bipolarna

Fale Radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonanie liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo. Zabiegi radio frekwencji zwiększają gęstość i jędrność skóry, redukują tkankę tłuszczową i cellulit. Technologia RF polega na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy.
Czas ok. 60 min.
Cena: od 150 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Infrared

Liposukcja ultradźwiękowa jest to zabieg przy użyciu urządzenia wykorzystującego falę ultradźwiękową o niskiej częstotliwości. Aparat ma za zadanie wywołanie efektu kawitacji w komórkach tłuszczowych, następnie rozerwanie ich błon. Efektem jest uwolnienie zalegającego tłuszczu, który jest przetransportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii i staje się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.
Czas 60 min.
Cena: od 50 zł
Dermomasażer

Dermomasażer to urządzenie do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad komórek tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomasażer jest odpowiednikiem masażu ręcznego. Wpływa na poprawę stanu skóry, zarówno tej z cellulitem, jak i luźnej, wiotkiej. Poprzez pobudzenie metabolizmu mamy do czynienia z szybszym spalaniem tkanki tłuszczowej, usuwaniem toksyn i drenażem.
Czas 60 min.
Cena: od 40 zł