fbpx

Masaże

Masaż wyszczuplający

Odpowiednio dobrane techniki masażu oraz produkty, które wspomagają walkę z niechcianym cellulitem. Połączenie, które da Ci efekty już po 1 zabiegu poprzez przyśpieszenie krążenia, transport toksyn, uelastycznienie skóry oraz pobudzenie przemiany materii głębiej położonych warstw tkanek. Szczegóły oraz ilość potrzebnych zabiegów ustalamy indywidualnie.
Cena: od 120 zł
Masaż klasyczny

Zbiór technik masażu, za pomocą których można wywołać stan relaksacji i odprężenia. Przyspiesza proces leczenia wielu chorób, działa rozluźniająco i relaksacyjnie zmniejszając pobudzenie układu nerwowego. Odpowiednio wykonany masaż rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i odżywienie tkanek, tym samym przyspieszając regenerację organizmu.
Cena: od 60 zł
Masaż leczniczy

Opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego. Pomaga się odprężyć, przezwyciężyć stres oraz może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.
Cena: od 60 zł
Masaż relaksacyjny

Idealny sposób na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.
Cena: od 60 zł
Masaż arganowy

Olejek arganowy posiada silne właściwości pielęgnacyjne. Jest bogaty w witaminę E, dzięki czemu przeciwdziała procesom starzenia się skóry. Nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagają regeneracje naskórka, ponieważ uzupełniają niedobory składników tłuszczowych. Masaż tego typu może być stosowany pomocniczo w leczeniu blizn pooperacyjnych i rozstępów, ponadto regularnie stosowany olejek arganowy chroni skórę przed silnym działaniem słońca.
Cena: od 100 zł
Masaż sportowy

Cieszy się popularnością u osób intensywnie uprawiających sport. W zależności od zamierzonego celu (mobilizacja włókien mięśniowych przed treningami przygotowującymi do zawodów lub regeneracja po zawodach, treningach) odpowiedni dobór technik pozwala na jego osiągnięcie w szybszy oraz przyjemniejszy sposób.
Cena: od 140 zł
Masaż miodem

Miód oprócz rozkosznego, słodkiego smaku ma właściwości odżywcze oraz regeneracyjne dla skóry. Zmiany, które zachodzą podczas masażu poza regeneracją to oczyszczanie skóry z nagromadzonych toksyn. Masaż polega na aplikacji rozgrzanego, pszczelego miodu na skórę, wmasowanie go , a następnie wklepanie. Miód podczas masażu zmienia kolor co świadczy o detoksykacji skóry. Masaż miodem skutecznie przeciwdziała tworzeniu się cellulitu, rozstępów oraz zmniejsza widoczność blizn. Działa również antydepresyjnie poprzez uwalnianie przyjemnego, słodko-kwiatowego zapachu.
Cena: od 150 zł
Masaż czekoladą

Wyjątkowa uczta dla Twoich zmysłów. Masaż pozwala się odprężyć i zregenerować, a zapach działa kojąco. Dzięki składnikom pochłanianym przez skórę organizm wytwarza endorfiny - hormony SZCZĘŚCIA. Zawarte w czekoladzie substancje mają działanie antyoksydacyjne, przeciwnowotworowe, a także zmniejszają ryzyko cukrzycy i chorób serca. Taka aplikacja pozwala cieszyć się działaniem czekolady, bez zbędnych kalorii.
Cena: od 140 zł
Masaż gorącą świecą

Niezwykle relaksujący rytuał. Działa kojąco na zmysły i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Wykonywany jest przy użyciu olejku świecy ogrzanego do odpowiedniej temperatury. Jego skład dodatkowo pielęgnuje skórę, przywracając jej zdrowy wygląd.
Cena: od 75 zł
Masaż Hawajski

Jego ojczyzną są Hawaje. Jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowo. Wpływ tego masażu dotyczy nie tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Zazwyczaj wykonywany jest on w konkretnej intencji pacjenta, która po masażu bardzo szybko się urealnia. Lomi Lomi w naturalny sposób leczy, a zabieg jest ucztą dla zmysłów.
Cena: od 170 zł
Masaż aromaterapeutyczny

Indywidualnie dobierany olejek eteryczny zaspokaja zmysły. W zależności od wybranego olejku uzyskuje się określony efekt (np. pobudzający, relaksujący, leczniczy).
Cena: od 140 zł
Masaż bańką chińską

Bańki chińskie mają w kosmetologii zastosowanie antycellulitowe. Masowanie bańkami sprzyja poprawieniu krążenia krwi, oczyszczenia organizmu z toksyn i wspomagania przemiany materii. Masaż antycellulitowy z zastosowaniem baniek chińskich trwa ok. 30 minut na jedną partię. Należy go wykonywać w seriach 10 - 12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadszymi niż 3 dni. Profilaktycznie masaż wykonuje się przynajmniej raz w tygodniu. Po zabiegu w miejscu postawienia bańki pojawiają się wybroczyny, które wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazań do wykonywania kolejnych zabiegów. Z masażów bańką chińską korzystać może każdy, nie licząc kobiet w ciąży lub w okresie menstruacji, a także osób cierpiących na żylaki.
Cena: od 70 zł
Masaż gorącymi kamieniami

Pierwotnie stosowany na Hawajach masaż gorącymi kamieniami: ma bardzo szerokie spektrum działania i głównym jego celem jest rozluźnienie całego ciała. Wpływa on na przyspieszenie przemiany materii, oczyszczenie organizmu oraz podniesienie progu odczuwania bólu. Podczas zabiegu całe ciało zaangażowane jest w proces, w którym ciepło pomaga w przywróceniu równowagi organizmu. Połączenie gorących kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała oraz umysłu. Oprócz tego masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działania fizjoterapeutyczne.
Cena: od 160 zł
Masaż stemplami ziołowymi

Masaż ten wywodzi się z Tajlandii. Zgodnie z tajską tradycją, mieszanka ziół zwijana jest w bawełniany materiał, tworząc stempel. Tak wykonane narzędzie do masażu podgrzewa się w oleju i wykonuje masaż, który rozpieszcza ciało oraz zmysły.
Cena: x zł
Relaksacyjny masaż głowy

Głowa jest związana ze wszystkimi narządami w ciele człowieka. Można ją nazwać swego rodzaju centrum organizmu, gdyż to w niej skupia się wiele impulsów płynących ze wszystkich narządów. Ból głowy oraz migrena często pojawia się wieczorem, z rana, gdy zmienia się gwałtownie pogoda lub po dużym wysiłku. Najczęściej jest on spowodowany stresem, przemęczeniem, bądź zmianami ciśnienia. Dobrze wykonany masaż głowy niweluje bóle migrenowe, pozwala na zredukowanie stresu i sprawia, że czujemy się zrelaksowani.
Cena: od 70 zł
Terapia punktów spustowych

Masaż polegający na opracowaniu zmienionych chorobowo punktów na ciele, w których występuje uczucie bólu. Polega na wykonywaniu specjalistycznych ruchów i ucisków w różnych kierunkach w obolałych miejscach. Zabieg ten przynosi natychmiastową ulgę.
Cena: x zł
Drenaż limfatyczny

Poprawia krążenie krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Usprawnia krążenie limfy, przeciwdziałając powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem, likwiduje obrzęki zastoinowe, zapalne oraz chłonne. Usprawnia również krążenie po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyspieszając powrót do zdrowia.
Cena: od 80 zł
Refleksoterapia stóp

Terapia polegająca na opracowywaniu stref refleksyjnych stóp za pomocą ucisku w celu wywołania reakcji w odpowiednim narządzie. Działanie refleksoterapii wywołuje objawy odległe od miejsca masażu. Celem zabiegu jest pomoc w odzyskaniu fizjologicznego stanu równowagi oraz zdrowia pacjenta. Przeciwskazaniem do masażu są żylaki, osteoporoza, cukrzyca, choroby zakaźne, owrzodzenia stóp oraz przewlekła gorączka.
Cena: od 100 zł